| ZzZapPpaCcCitTta a întrebat:

Imi plece foarte mult un baiat de la scoala...este sensibil si very very funny si si alteai fete ii place care e mai fitoasa si nu prea am sanse si i-am si zis ca imi place de el si ma uitatm cateodata urat la el si i-am spus ca sunt suparata pe el fiindca nu ma baga in seama si azi mi-a zis ca ii pare rau ca m-a suparat, o fi un inceput? imi puteti da vreun sfat? mersi

2 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Da, e un inceput. Daca nu ii placea de tine te-ar fi luat, cel mai probabil, la misto big grin

| foxiandra a răspuns:

Daca nu te-ar place te-ar lua la misto, sigur te place pentru ca unii baieti sunt prea orgoliosi ca sa isi ceara scuze asa ca sigur te place