| ღβ3b3LuSa a întrebat:

La scoala se tine o petrecere de halloween, ce costumatie sa imi aleg.

7 răspunsuri:
| me a răspuns:

Marilyn monroe e foarte funny

| DevilLife a răspuns:

Pai alege ceva care sa te reprezinte. Poti incepe cu zane, printese, alba-ca-zapada, poti alege o costumatie de animal. Daca preferi ceva mai horror poti fi vampiritza, mumie. Poti fi Cleopatra, poti fi o hoata, poti fi un personaj din desenele animate orice doresti. Poti alege chiar si unele insecte otravitoare...Bafta

| princess_1786 a răspuns:

Ninfa si eu am avut ceva asemanator si a iesit foarte frum pupici

| mamammamamma a răspuns:

Baba cloantza ))

| Giulia_4515 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te costumezi in ceva ce te reprezinta...Depinde si ce costumatii ai la indemana! Oricum eu iti doresc distractie placuta indiferent in ce te-ai costuma!

Răspuns utilizator avertizat