| anonim_4396 a întrebat:

Funda si uite problema : sambata e ziua mea, am invitat 13-14 fete, mi-o fac acasa, sunt multe. Dar s-ar putea sa nu vina toate.Insa prietena mea are ziua peste o saptamana, dupa ziua mea, si ea a invitat si baieti, eu am invitat numai fete. Diferenta e ca eu o fac acasa, ea la restaurant, si desi mai e putin pana la ziua mea, toti vorbesc despre ziua ei sad de ce? pentru ca a invitat baieti? Eu ce sa fac? adica 14 fete + 2 baieti, INTR-UN APARTAMENT? Nu stiu ce sa fac.Si inca ceva, imi dati idei de ce sa facem? Fac 12 ani.

6 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

Stai linstita, nu e nicio problema.Consider ca sunt mai mult decat suficiente 4 fete.La mine anul trecut au fost vreo 10, anul asta daca fac 14 ani, o fac la restaurant[btw, sunt cu 2 ani si o zi mai mare ca tinelaughing]

Si in legatura cu programul,puteti sa dansati,sa vedeti un film,sa va machiati,sa va coafati,sa spuneti glume, sa mai povestiti despre ce mai e nou, sa jucati ceva

La multi anibig hug
funda?

| andree_5411 a răspuns:

Poate pentru ca petrecerea ei va fi la restaorant.
Toate petrecerile sunt acasa si o aniversare la restaorant e ceva mai special.na:p

| Forgivenn a răspuns:

Faptul ca ea face la restaurant poate schimba aspectul intregii probleme.Adica fiind la restaurant totul va fi in general formal.Baietii? Nu e nici o problema deoarece e mai bine cu fetele! Parerea mea...Este mai bine acasa deoarece eu cand mi-am facut ziua eram mai mult libera si faceam ce vroiam cu prietenele.O sa-ti fie dor de zilele de nastere acasa.Petrece-le!

fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetele, mi cititi odata, NU VIN TOATE! Vin cam 8-9 maxim.Si inca ceva, nu crezi ca conteaza putin si situatia materiala ca sa ti-o faci la restaurant? eu cred ca da.Si draga dyaNna97eho,Nu fac niciun concurs de miss, dar crede-ma 8-9 fete sunt de ajuns, si cum nr egal de fete si baieti daca la mine in clasa sunt 2-3 baieti care ar veni? gandeste-te si apoi scrie, am cerut sfaturi nu criticari!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este normal sa conteze situatia materiala.
si ce ai putea face de ziua ta? ce iti trece prin cap in acel moment

| DaYaNiXoxoPink0007 a răspuns:

Deci parerea mea e ca ar fi trebuit sa inviti un nr egal de baieti si fete ca sa aiba fiecare companie placuta si sa-i inviti la restaurant adica e mult mai bine decat in apartament si numai cu fete Ce sa faceti voi singure? aaaaaa? ca doar nu e petrecere in pijama...
si 14 fete adica hello ke faceai acolo concurs de miss? in fine