| anonim_4396 a întrebat:

pai v-am mai pus o intrebare saptamana trecuta despre un baiat.o fata la scoala m-a tinut si nu puteam sa fug si o fata l-a chemat si a venit si aia care ma tinea i-a zis ca mie imi place de el! ce sa ma face? nu ma mai pot arata in fata lui! cum mai vorbesc cu el? dau funda urgent!

1 răspuns:
| Lily333 a răspuns:

Mergi la el si vorbesti ca si cum nu ai niciun pic de emotie(ar trebui sa faci teatru), si ca de obicei, ca si cum nu s-a intamplat nimic. Si daca te intreaba daca chiar il placi, spui nu, ar fi bine sa dai la teatru, dar, poti face ca mine, arati fizic o controlare de sine, cand de fapt inima iti sare din piept si alearga la la maraton.