| ÎmiPlaceDeMăta a întrebat:

Până când voi avea statutul de membru junior? thinking
Scuzați-mi ignoranța. Eram decât curioasă. happy

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Pana mai trec 9 zile de la deschiderea contului si mai ai de raspuns la 61 de intrebari ca sa devii utilizator Senior.
Membru senior devii atunci cand ai 100 de raspunsuri si minimum 10 zile de la data inregistrarii.
Alte informatii utile gasesti aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| ÎmiPlaceDeMăta explică (pentru evenso):

A, mulțumesc frumos. Credeam că trebuie să aștept mai mult.

10 răspunsuri:
| Someoneeene a răspuns:

Si eu incerc sa aflu...cryingcryingcryingcrying

| ÎmiPlaceDeMăta explică:

Păi, dacă am răspuns la atâtea într-o zi... îți dai seama. Oricum, mi se pare că sunt mai mult de 39, dar văd că nu-mi apar acolo thinking Adică și azi de dimineață erau tot atâtea, nu de alta. happy

| evenso a răspuns (pentru ÎmiPlaceDeMăta):

Hai ca le-am numarat!
Ai exact 69 de raspunsuri laughing

| ÎmiPlaceDeMăta explică (pentru evenso):

rolling on the floor E bine... mai am puțin. Dacă mai găsesc întrebări tâmpite fac 100 în seara asta. laughing

| evenso a răspuns (pentru ÎmiPlaceDeMăta):

Calitate nu cantitatewinking

| ÎmiPlaceDeMăta explică (pentru evenso):

Da, da. Știu. Mă refer doar că..majoritatea întrebărilor sunt cam idioate, știi. așa că nu pot să mă abțin să nu răspund.

| evenso a răspuns (pentru ÎmiPlaceDeMăta):

In acest caz iti doresc distractie maxima laughing

| ÎmiPlaceDeMăta explică (pentru evenso):

laughing Ce amabil

| ÎmiPlaceDeMăta explică:

Foarte amuzant. oh go on