| Lolo666 a întrebat:

Ce (scuzati expresia) pana mea trebuie sa fac ca sa scap de statutul de "membru junior"?:-l

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?pe=2183 .

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Trebuie sa dai minim 100 de raspunsuri si sa ai minim 10 zile vechime pe TPU.
Numai bine!

| Hombre a răspuns:

Trebuie sa dai spaga o capra la admini.

| Bianca3108 a răspuns:

Buna! Citeste aici:

http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente

Plz,da-mi fundita.Am putine :o3

Bye!

| MMihai a răspuns:

Acumulând cât mai multe puncte.
La un moment dat, în loc să scrie la profilul tău membru junior va scrie utilizator senior!

| deea2sabau a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la peste 100 de intrebari si devi membru senior

| Malvina24 a răspuns:

Trebuie sa treaca timpul (sa ai vechime) si o activitate mai bogata in cadrul site-ului.

| wforweirdo a răspuns:

Trebuie să ai peste 10 zile de activitate şi peste 100 de răspunsuri.

| oanabuysomeweed a răspuns:

Sa stii ca et inteleg big grin trebuie sa rapsunzi la intrebari, cel putin 100 de rapsunsur angryhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii printre primi 10 000 de utilizatori

| stefanutza a răspuns:

Sa ai peste 100 de fundite

| Sabryy a răspuns:

Trebuie sa ai minim 100 de rasp.

| ChocolateAddict a răspuns:

Sa ai peste 100 de raspunsuri si multe fundite.