| Alinaame a întrebat:

Buna,particip la Miss Craciunita si la proba de cultua generala o sa ne dea intrebari legate de iarna. Ce intrebari credeti ca ne-ar putea da?

Răspuns Câştigător
| Rares311 a răspuns:

Esti libera? Cati ani ai?happyDin ce oras esti?laughingbig grin

Poate despre Mos Craciun, reni happy, zapada happy, gandeste-te la ce se intampla iarna.

3 răspunsuri:
| Licurici001 a răspuns:

Care a fost cea mai amuzanta pozna in acest anotimp?, unde iti petreci craciunul? chiar nu inteleg ce intrebari de cultura generala ar legate de iarna. din denumire: "general" e clar ca nu au cum sa fie doar despre iarna...

| MireElaaa a răspuns:

Păi, cum ţi se pare iarna. Dacă îţi place si întrebări de genu. Sper să ai noroc.