| anonim_4396 a întrebat:

Particip la un concurs de compuneri in franceza si trebuie sa merg maine sa "imi sustin"compunerea, sa o recit ...si o sa primesc niste intrebari... Aveti idee cum ar putea fi intrebarile? Ati mai facut asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Malphas a răspuns:

Pot fi intrebari legate de compunere, clar, sau "Cum ti-a venit ideea sa scrii despre asta?", "Este o poveste inspirata din viata reala?", daca e descriere, te poate intreba de unde te-ai inspirat, si lucruri de genul asta. happy