| JustMe_9688 a întrebat:

Pastilele pentru memorie (Memo plus sau Intelect plus) sunt bune de ceva? Am nevoie de ceva care sa ma ajute sa retin mai usor si ma gandeam la pastie... daca le-a incercat cineva si ma poate ajuta(mersi):*

1 răspuns:
| Rowanna09 a răspuns:

Eu am folosit memo plus si chiar a funcionat. Dar trebuie luate inainte sa te apuci de invatat cam cu 2 saptamani una seara si una dimineata(parca eu asa le-am luat nu mai stiu sg dea o sa-ti spuna farmacista)big grin