| Snicker a întrebat:

Buna,
Pe 11 septembrie(sambata)am facut comanda de la altex de o placa la un milion, si am ales transoprtul la domuciliu(nu-s din bucuresti). Dupa aprox.3 zile am cerut sa mi se anuleze comanda, dar nu stiu daca mi-au anulat-o sau nu(acolo scrie in max 24 de ore), pentru ca nu m-au sunat si nici nu mi-au dat mail ca mi-au anulat comanda sau nu.
Deci au trecut cam 18 zile si ei nu m-au anutat cu nimic.
Credeti ca este posibil sa mi-o fi anulat-o, chiar daca le-am spus dupa 3 zile(si nu in 24ore), si de aia nu mi-a venit comanda pana acum?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă au comenzi multe poate veni și după 30 de zile.
Așadar dă un telefon cel mai bine și verifici.
Pa, pa.