| 1112 a întrebat:

. Buna. happy. Pe 26 luna asta o sa fie majoratul unuia din cei mai buni prieteni ai mei [ e baiat ] si nu am nici o idee ce as putea sa ii fac cadou straight face [ m.am gandit la un ceas ] si nu stiu nici cati bani sa ii dau pe langa acel cadou. Ma puteti ajuta? Si nu am nici o idee nici cum as putea sa ma imbrac, nu foarte elegant, dar nici foarte obisnuit, dar totusi sa ies in evidenta. straight face. Multumesc mult. :*. [ Funda ]

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

I-ai un ceas bun, e destul de scumphappy
Imbracaminte? Asa cum te simti tu binebig grin O rochie care sa te puna in valoare.

| MeConstantine a răspuns:

Okyhappy Stai linistita ca un ceas bun este cel putin 350 de ron deci nu ar mai trebui bani pe langa. La cadouri cel mai bine sa cumperi ceva care sa ilustreze relatia voastra si in nici un caz sa nu dai bani pe langa cadou. S-a denaturat majoratul in a crede ca este vorba de bani, pentru ca nu este asa si sa nu crezi nici o clipa altceva.
Se zice ca frumusetea si modul in care te faci remarcat vine din modul in care te simti, eu as alege hainele cele mai comode si totodata in care m-as simti cel mai bine, asa stiu ca o sa am zambetul pe buze tot timpul si voi fi la inaltime. Cauta incaltari comode ca totusi o sa fie petrecere si poate nu o sa vrei sa stai pe langa masa toata ziuahappy ca de noaptea devine zi

| FuckSchool a răspuns:

Da e buna ideea cu ceasul pentru cadou. Referitor la imbracaminte ai putea sa porti o rochita si niste pantofi usori pentru ca totusi vei dansa presupun. Distractie placuta puppy dog eyes.