| anonim_4396 a întrebat:

Pe 3 dec fac 3 ani de cand sunt impreuna cu prietenul meu... ce cadou as putea sa-i dau? ceva special.as vrea cateva idei.mersi

Răspuns Câştigător
| 31957319 a răspuns:

Simplu fapt ca te zbati pe forum sa afli ce cadou, ii unul din ele ...Nu multe dintre voi fac lucrul acesta...
Ceva frumos ar fi un lantisor cu o cruciulita, caci atunci cand ai persoana iubita langa tine, nu ai nevoie decat de El sa va vegheze.

8 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Medalion pe lantisor cu cifra 3.

Abh
| Abh a răspuns:

Dacă nu lucrează, eu, să fiu în locul tău, i-aş lua un bax de prezervative. O să mă întrebi dezgustată "DE CE?!". Pentru că îl scapă de-o cheltuială iar cadoul îi va aduce fericire pentru multă vreme de acum înainte. Nu vreau să speculez ce frecvenţă aveţi voi... Şi în plus, cel mai bun cadou e ăla de care te foloseşti şi tu.

| xibalba a răspuns:

Mai, daca de 3 ani nu stii ce sa ii ei... nu stiu, e ciudat, in 3 ani de zile ajungi sa iti cunosti partenerul destul de bine. Nici nu specifici ce fel de persoana e, nici de cati bani dispui.

Ceva special... mie mi se pare un cadou frumos daca ai gasit un pictor sau pe cineva care se pricepe la desenat, sa va faca portretul vostru de pe o poza. Potretul in creion. Mie mi se pare super ideea. Sau poti sa ii iei ceva in legatura cu una dintre pasiunile lui. De exemplu, daca e pasionat de muzica si ii place mult o anumita trupa, cumpara un CD original, un joc interesant, daca e pasionat de filme, uite o carte in care sunt prezentate 1001 de filme care trebuie vazute intr-o viata http://www.librariabucuresti.com/......ta-10.htm. Oricum, gandeste`te la pasiunile lui si sigur nu dai gres.

| Cryssy a răspuns:

Buna. Ce frumoslove struck. Multi inainte! Sa fiti fericiti si sa va iubiti! love struck Pai. ce ai putea sa ii iei... Nu stiu... Ai putea sa ii cumperi, adica nu numai asta dar unul din cadouri sa fie o rama foto in care sa pui o poza cu voi doi sau un album pentru fotografii. Nu stiu sincer. Sa ii iei ceva care sa ii aduca aminte mereu de tine. love struck

| AndreeA_4571 a răspuns:

Un tort cu poza voastra pe el cu o lumanare in forma de 3 nu ar trebui sa lipseasca. love struck
Nu trebuie neaparat sa ii oferi un cadou urias, ceva mic dar care sa il faca sa zambeasca, sa se bucure de el.
Si nu uita sa ii spui cel mai important lucru ''TE IUBESC!'' love struck
Pupici! love struck

| SunShinE_4449 a răspuns:

Trebuie sa-i faci cadou ceva simbolic iubiri voastre si poate sa fie si ceva micut pentru ca cel mai frumos cadou este iubirea voastra. poti sa- mai iei si ceva ca sa-l poarte mereu dupa el de exemplu o bratara, un breloc sau ceva mai special sa-l poarte la gat sau la mana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Xibalba. logic ca il cunosc... dar de aceea suntem TPU sa cerem sfaturi, idei.nu ca nu as stii neaparat ce sa ii iau.
mersi pentru idei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cryssy.mersi mult.esti o dragutza.am sa ma duc zilele acestea sa vad ce gasesc.si am sa vb si cu prietena mea sa vad ce spune si ea