| Loredana96 a întrebat:

Buna,pe 5 octombrie e ziua profesorilor.Noi elevii vom intra in rolul profesorilor.Dar eu sint sefa conciliului si trebuie sa organizez cu ceilalti elevi o surpriza pentru profesori.Anul trecut am amenajat scoala cu baloane, profesorii au trecut pe covor rosu si le-am facut un mic concurs cu continuati frazele si ghiciti melodia.

Acum nu am nici o idee, puteti sa ma ajutati? Ofer si funda desigurhappy

1 răspuns:
| JustOneDay a răspuns:

Poti sa le dai un test la romana... sau sa ii pui sa stearga tabla laughing