| MetalLover a întrebat:

Pe blogspot nu stiu cum sa fac. Cand pun postari noi se pun pe prima pagina una sub alta. Eu vreau ca acolo sa fie doar ultima si sa fac intr-o parte ceva gen "Postari" si sa scriu pe genuri...(blogu e de mancare. deci sa fac de exmeplu decaratiuni, torturi etc). Ce design trebuie sa-mi pun?

1 răspuns:
| Meticulosul a răspuns:

Oricum ultima scriere apare prima de sus!
Dar dacă vrei să pui pe anumite criterii folosești Ca Domenii in momentul in care completezi rubricile din panoul de control și ele apar ca Butoane cu titlu dat Exemlu: http://afacerionline-calivita.blogspot.com/ vezi sus butoanele! prima pagină; caută persoane; și asa mai departe!
in dreapta sub istoric apar postările!