| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Pentru băieți : de ce vă plac numai fetele care au un aspect fizic înnebunitor (mă refer la fetele mai "dotate")?
Fundă.

Răspuns Câştigător
| Fabiana2R a răspuns:

Pentru ca nu mai apreciaza nimeni decenta. Pe vremuri era inadmisibil sa vezi o tipa cu decolteu adanc, dar acum din contra, e inadmisibil sa nu porti deloc. Nu mai exista curiozitatea aceea de a astepta sa descoperi un trup, il vrei de-a gata, si daca se poate, cat mai plin. In general fetele cu forme sunt preferate pentru ca arata bine orice ar imbraca, atingerile devin mai placute, sexul mai bun, insa nu e de ajuns intotdeauna doar sa ai corp, daca n-ai si minte!

3 răspunsuri:
| oBuburuză a răspuns:

Ei bine orice fata e frumoasa daca stie sa se ingrijeasca, dar fetele cu forme sunt mult mai apreciate decat cele fara!

| edy09b a răspuns:

Pentru ca nu ne plac cele fără fizic înnebunitor.

| Răcitură a răspuns (pentru edy09b):

Asta am observat.winking Însă necazul este că nu se mai apreciază fetele cu un fizic...să-l numim decent, indiferent de sufletul și mintea lor.Se fuge numai după "bunăciuni".