| alyntgjiu a întrebat:

Ce fel de baieti/barbati va plac fetelor ma refer la orice. fizic. caracter. etc. ia hai sa va aud sa vad ce gust mai au fetele in ziua de azi! hehe

14 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Imi plac baietii buni la tot.

lolita
| lolita a răspuns:

Eu 25 de ani, el:31 de ani, impresar la actual 3 afaceri proprii, inteligent/foarte inteligent, frumos incat femeile sa intoarca capul dupa el, cu simtul umorului intre prieteni si serios in afaceri, heterosexual, bun /foarte bun la pat. Si cam atat, sper ca nu am uitat nimic.

lolita
| lolita a răspuns:

Grim din pacate pentru voi o sa-ti zic ca tocmai mi-am descris actualul meu iubit/sot. Nu este doar un vis frumos. Cum intotdeauna am zis, trebuie sa stii ce vrei de la viata. laughing. De ce crezi ca-mi permit sa stau toata ziua pe TPU.

lolita
| lolita a răspuns:

Lasa mai ca am suferit si eu destul in dragoste, acum a venit si vremea mea. laughing

| MADALINAAAA a răspuns:

In primul rand, sa fie inalt. apoi dragut, cu ochii expresivi, un zambet larg happy.la caracter:rafinat, fara replici de 2 bani, inteligent, iubaret, serios, generos...in general gusturile melebig grin

| Wtf9000 a răspuns:

@lolita Trezeste-te ca e dimineata. laughing

| Wtf9000 a răspuns:

@lolita Bravo, bucura-te acum cat mai poti. Am vaga senzatie ca in viitor o sa ai o viata exact invers. Stii tu cum se zice: Daca e prea frumos sa fie adevarat, probabil ca asa e. laughing

| Paula a răspuns:

Hmmmmmmmmmmm big grin
pai fizic sa fie facut, dar nu exagerat day dreaming
si caracter sa fie bland dar si dur... sa fie cate un pic din fiecare...

| cristina_6456 a răspuns:

Inalt corpolent adica sa nu fie gras, brunet ochi albastri, sincer, sa ma respecte si sa stie sa iubeasaca happy

| 38499388seby29 a răspuns:

Nu sunt fata. de si imi plac baieti, nu ca as fi omo sexual, dar imi plac baieti cu caracter, care stie sa respecte!

| Zoya333 a răspuns:

Poi in primul rand sa fie mai mare k mine (de la 5 ani in sus mai mare) :p SA AIBE UN FIZIC DEOSEBIT(Muschi love struck ) Sa stie cum se compoarta cu o fata! sa nu isi bata joc! sa fie frumos :X sa fie dOlce love struck rolling on the floorlaughing))rolling on the floor asa il vreau eu... dar nu cred ca o sa-l gasesc .infine
:* te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@alyntgjiu, am fost curios si eu sa vad ce raspund fetele, se pare ca mai avem de muncit la capitolul imagine, pentru ca si ele au imaginatiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma iubeasca caci restul vine de la sine si respect si sustinere si orice altceva de care mai am nevoie.

| ioanageniala a răspuns:

Sa fie mai mare ca mine( cu un an sau doi ), sa fie slabut, sa aiba fizicul putin lucrat. Sa nu isi bata joc de fete, sa ffie amuzant si sa fie dulce...