| agresor024056 a întrebat:

Buna pentru cei care joaca Shaiya cand vreau sa ma inregistrez imi apare asta The password should contain at least 1 digit.De ce? Am scris parola si lunga si scurta si medie si tot nu merge.Cine imi face cont sau imi explica cums sa fac?

3 răspunsuri:
| Choco a răspuns:

Pffff. adica trebuie sa pui si un numar in parola.

| Roxana6044 a răspuns:

Pff.si mie mi-a facut asa dar acum pot sa fac.da-mi daca vrei pe privat Username si ce Parola doresti si iti fac euwinking.

| Florea93 a răspuns (pentru Roxana6044):

Am instalt si eu Shaiya Online iar cand dau sa il deschid imi cere.NET sti cumva dc? si de unde il pot downloada sa imi mearga?