| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Pentru cei care va uitati la Iubiri secrete! De ce a omorat`o Vlad pe Delia? Ce legetura aveu ei doi?

3 răspunsuri:
| Wut a răspuns:

Wow ...nici macar nu stiam ca Vlad a omorat`o;]] Probabil i`a stat in cale, la fel ca Diana worried

| annemona a răspuns:

Poi din ce am vazut eu cred ca clanu mamiron adica ianni l-a pus pe Vlad sa faca asta aiurea fiindca delia era dupa parerea mea cea mai buna actrita din serial :X

| betty141 a răspuns:

Sincer nu stiu adica eu credeam ca mamironii au omorat'o dar acum nu stiu ce sa mai cred ca sorin zicea ca nu ei au omorató dar nu stiu ce sa zic!