| Alexaa_4438 a întrebat:

Buna,pentru cei/cele care se uita la serialul Pretty little liars. Spencer este cu Toby si in sezonul 2? Sau se despart?
Scuzati Categoria.

2 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Consider ca mai bine te uiti la serial singura. Totul e mai palpitant si mai interesant atunci. Insa, daca chiar vrei sa stii. cei 2 se vor desparti la un moment dat datorita lui A. care o determina pe Spencer sa faca asta pentru binele si siguranta lui Toby.

| misterioasa01 a răspuns:

Am citit cartea.E superrrr! Pana la urma Spencer se desparte de Toby din cauza lui A care este intr-un final Mona cea mai buna prietena a Hannei...