| anonim_4396 a întrebat:

Buna pentru fanii The Vampire Diaries.
Eu va inteleg si mie imi place Damon, dar nu pentru ca e frumos, sexy sau ce mai zice lumea ( zic asta pentru ca vad ca multi dintre voi care se axeaza pe asta.Cand zic ca nu ar vrea sa moara, sau pentru ca ar vrea sa fie cu Elena). Si am vazut ca vreti sa fie cu Elena, credeti-ma ca imi doresc si eu foarte mult lucrul asta, dar si Stefan o iubeste mult si el chiar s-a sacrificat pentru Damon atunci cand era sa moara. A sacrificat-o si pe ea, intrebarea este oare Damon ar fi facut la fel pentru Stefan ( nu puneti faza cu faptul ca fusese muscat de varcolac si tot murea, sa ne imaginam ca nu ar fi muscat.)
Si inca ceva, eu nu am citit inca volumele, dar o s-o fac. Dar de ce spune lumea ca numai numele le mai au in comun. Nu vreau detaliat ca se strica surpriza, dar totusi o explicatie micuta.
Ms anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Choco a răspuns:

Actiunea din carti e diferita fata d cea din film happy nu sunt chiar numai numele comune ci si unele trasaturi de caracter. dar in rest difera ft mult cartile de film
si eu cred ca ar fi facut acelasi lucru. pentru ca chiar daca e dur si rau p dinafara pe dinauntru tine la fratele lui tongue

1 răspuns:
| kattya96 a răspuns:

Mie nu mi se pare ca e rau pe dinafara. doar in primul episod. dar se vede ca e bun de atunci cand o iubea pe Katherine