| Silvara a întrebat:

Pentru fetele din Bucuresti, care faceti handbal si sunteti la Rapid? As vrea sa stiu si eu cum este. Multumesc!

1 răspuns:
| Tequilla_3721 a răspuns:

Buna, nu sunt la Handbal si nici la Rapid! Insa m-as bucura daca te-as putea ajuta.
Am o prietena care face handbal si este minunat!
Chiar daca are multa scoala si nu prea are timp de acest sport, nu se lasa!
Mereu chiar si in vacanta de vara, mergea aproape zi de zi la antrenament, trezindu-se de la 5 dimineata deoarece la 7 trebuia sa fie pe terenul un juca...sau la sala in care juca.

In fine...ideea este ca acest sport evidentiaza EFORTUL IMENS, dar nu trebuie sa te sperii de greutate ci trebuie sa gandesti asa : " daca imi place acest sport si chiar imi doresc sa fac asta, de cenu?".
Sfat: Daca esti pregatita si pasionata, du-te! Te va ajuta si la dezvoltarea psihica/fizica si vei avea un mod de viata sanatos! :*

fundita!?batting eyelashes :*