| biancamaria15 a întrebat:

Peste 2 saptamani este ziua mea si as vrea sa va pun o intrebare. Eu as vrea sa ma imbrac cu o rochita pana la genunchi de culoare rosu inchis. Ce credeti merge daca eu sunt mai plinuta? happy FUNDA!

Răspuns Câştigător
| iiSceneXX a răspuns:

Buna
Depinde cum e rochita. Daca esti lata in umeri si rochita are bretele subtiri, eu zic sa porti ceva peste. Daca esti subtirica la umeri, merge oricum ar fi. Poti incerca sa asortezi o pereche de pantofi cu toc usor sau balerini de culoare neagra. Fiindca e putin probabil sa gasesti aceeasi nuanta cu rochia. Daca va fi rece, un cardigan este binevenit. Incearca sa fi naturala. Si tine minte ceva : CEL MAI IMPORTANT E CA TU SA TE SIMTI BINE SI SPECIALA, fiindca e ziua ta.
Anticipat, La multi ani! Sa ai parte de toot ceea ce iti doresti, sa fi sanatoasa si iubita. :*

| biancamaria15 explică (pentru iiSceneXX):

Iti multumesc pentru sfaturi.

9 răspunsuri:
| Aeri a răspuns:

Ar merge cred eu, dar trebuie să ai grijă cu ce te încalți. De obicei tocurile subțiază piciorul, sau cel puțin dau iluzia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N'are importanta cum esti, fi cat mai naturala si ai sa vezi sclipiri de ochi, La multi ani! de pe acum, poate nu sunt atunci kiss

| daniellle a răspuns:

Dacă spui că eşti puţin mai plinuţă, eu cred că ar fi ok să încerci o rochiţă de culoare neagră. Cred că te-ar prinde mult mai bine.
Şi, cum spune şi @free2lov3, tocurile dau o senzaţie de subţiere a piciorului.
Poţi încerca! big grin

| Antoniia a răspuns:

Pai,daca este mulata, nu prea cred ca ar merge! Daca este mai libera... poate ca Da! happy

| biancamaria15 explică (pentru Antoniia):

Nu este mulata, este mai libera. happy

| Antoniia a răspuns (pentru biancamaria15):

Ok! :*

| Roland22 a răspuns:

Iti recomand ceva negru, te face mai slabuta

| Roxizzz a răspuns:

Pai. depinde si de cat este de eleganta rochia. astept sa iti mai dau sugestii daca doresti.