| NewDivide a întrebat:

peste 2 saptamani v-a trebui sa ma duc la un majorat. Si nu stiu ce sa cadou sa ii iau. Este o verisoara, dar nu prea tinem legatura. Ce as putea sa ii cumpar?

3 răspunsuri:
| l1t7leb0y19 a răspuns:

Daca iti este verisoara doar pentru ca vrea sa primeasca cadou valoros de la tine,atunci nu merita atentia ta pentru ca nu stie sa te aprecieze.Tu ar trebui sa fi cel mai valoros cadou primit de la viata pentru ea happy
Iar daca nu prea ti legatura cu ea,si va intelege-ti bine,atunci poti sa ii cumperi ceva amuzant.
Chiloti cu mesaje amuzante,O sticla de vin cu mesajul:Beau pana nu mai pot,urs de plus cu mesaj:i hate you*daca gasesti),o culegere de mate pe care sa fie lipit un mesaj:Stiu ca-ti place,o masca amuzanta, o telecomanda cu un biletel pe care scrie:televizorul ia-l tu! catuse pentru degetele mari.
Fi autentica happy Cumpara-i tu ceva ce iti place tie, si care crezi ca ii va placea si ei.Ai incredere in tine, ai sa vezi ca va fi multumita si va ve-ti distra.Iti doresc o zi superba in continuare si mult succes :-)

| IngerashAlexutza a răspuns:

Un lantisor de argint cu un medalion swarovski.

| LuckySan a răspuns:

Un laptop sau un IPhone. Avand in vedere ca nu stiu nimic despre persoana in cauza, acestea sunt cadourile pe care si le-ar dori o fata de 18 ani. (Daca are deja astea, cumpara-i niste bijuterii, de preferat un set de cercei cu colier.)