| AnemonaP a întrebat:

Hey all.Peste cateva saptamani trebuie sa plec la niste rude si este necesar sa iau laptopul.Am internet+cablu de la upc si la telefon tot upc.Laptopul nu are wireless, si nici nu vreau.Il am cu cablu de la rutter.As dori sa stiu daca pot cumpara un stick modem ceva gen.Cat costa? Si daca internetul merge repede fara sa se opreasca. Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

3 răspunsuri:
| AnemonaP explică:

Pai nu pot cumpara stikul de acolo de la upc cu abonamentul pe care il aveam?

| suntserios a răspuns (pentru AnemonaP):

Din cat esti eu UPC nu ofera internet mobil, doar Orange, Vodafone, Cosmote.

Rds mai ofera doar daca esti abonat la ei parca.

Si mai este Romtelecom dar sincer nu stiu ce politica au.

| Xao20 a răspuns:

Cum merge depinde de semnal, daca nu vrei sa faci abonament te costa injur de 2 milioane stiku si iei cartela separat fara abonament o incarci cu credit. daca faci abonament nu mai platesti stiku