| OglindaOarba a întrebat:

peste cateva zile imi sarbatoresc ziua de nastere[16 ani love struck]si as vrea sa merg eu impreuna cu 8 persoane la o pizzerie[Din Brasov]. Nu stiu care...imi recomandati un local frumos dar si cu preturi acceptabile?:X.multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall, si La Multi Ani, si tot ce este mai frumos. Legat de restaurant, pe Sapte Noiembrie, vizavi de librarie. Frumos, elegant si preturi rezonabile. Daca nu, pe strada Lunga cred ca numarul4 nu sunt sigur, este un barulet frumos, unde se poate inchiria. Pa!

1 răspuns:
| ganeaa a răspuns:

La multi ani si sa fi fericita toata viata nu sunt din brasov dar mai bine daca ai intreba pers cu care vrei sa iesi ce ar vrea sa faca si unde sa mearga ai iesi mai ieftinhappy