| maria999 a întrebat:

Luni e ziua mea de nastere implinesc 17 ani si as vrea pentru cei care locuiti in Bucuresti sa-mi recomandati un local dragut pentru 4 persoane ceva mai accesibil.

2 răspunsuri:
| GreyShaw a răspuns:

Mhm, ar fi ceva să mergi în Old City Lipscani Beer Garden, este situat in centrul vechi al Bucurestiului, pe strada Lipscani, nr.45. e frumos, acum depinde şi de gust., eu aici mi-am făcut majoratul big grin

| Sirbu_MariusAlex_1997 a răspuns:

Daca esti gamer du-te la Nexus o sala plina cu PC-uri de ultima generatie si poti sa iti serbezi ziua acoloa.
Acasa un loc restrans cu prietenii ceva simplu muzica tort distratie.
AFI te uiti la un film mananci pizza si te duci la biliart sau bouling.
Sper ca te-am ajutat FUNDA