| Brighi a întrebat:

Peste cateva zile implinesc 100 de zile de cand sunt impreuna cu un baiat. Ce cadou as putea sa-i fac? Dati-mi niste idei. Mersii :*

Răspuns Câştigător
| LordCroft a răspuns:

Cred ca nu ar trebui sa sarbatoriti fiecare 100 de zile impreuna. dupa un an mai zici dar dupa 100 de zile... cred ca o sa te considere o nebuna si sa-ti zic ceva el probabil nici nu stie fix de cand sunteti impreunawinking

| Brighi explică (pentru LordCroft):

Crede-ma ca stie...el mi-a spus big grin

| LordCroft a răspuns (pentru Brighi):

A pai in cazul asta cred ca ai putea sa mergi cu el in locul unde v ati cunoscut si mai departe vezi tu happy

| Brighi explică (pentru LordCroft):

Cam greu asta. ne-am cunoscut intr-o tabara. dar buna si ideea asta. Mersii happy

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fii mai rezervată, lasă-l pe el să-ți facă cadouri.
Pa, pa.

| TonyTZu a răspuns:

O poza cu voi doi

| Edeline a răspuns:

Ce relatie lunga:o

| Brighi explică (pentru Edeline):

laughing nu chiar

| Edeline a răspuns (pentru Edeline):

Pai.fa-i si tu cadou cand faceti juma' e an.un an..nu 100 de zile..asa ce faci? din 100 in 100 de zile dai banii pe cate un cadou?

| AlexaAp a răspuns:

Happy 100 days. laughing eu zic ceva semnificativ zileleor petrecute impreuna. sau... ceva semnificativ zilei in care v-ati intalnit. ceva ce ii place. daca vrei sa gasesti un cadou ideal gandeste ca el! Succes!:*