| ღmirunikaღ a întrebat:

buna peste doua zile se organizeaza un fel de halowenn romanesc de sf andrei cum sa-mi improvizez costumul tinand cont ca se organizeaza la scoala si dupa ore vreau ceva in genul strigoi vampir fantom si asa mai departe este un concurs de costume

2 răspunsuri:
| ale20 a răspuns:

Sotia lui frankestein :pudra alba, creion dermatograf parul ciufulit(cu pieptenul)si pe haine niste pudra sau faina si esti gata

mireasa moarta

printesa gotica

| AleeexandrA a răspuns:

Poti sa te faci vampir... Iti pui niste egari super taiati, ceva mai larg (la bluza ma refer) alb sau negru si sa te machesi cu mult negru si cu un ruj rosu si, bineinteles, par ciufulitwinking