| deel a întrebat:

plec in tabara 10 zile si vreau sa-mi fac o lista cu ce ar trebui sa-mi iau pe langa haine, papuci. ma puteti ajuta?big grinbig grin

4 răspunsuri:
| Cuuukii a răspuns:

Pai banuiesc ca esti fatabig grin
Ai nevoiee de un rucsaac mareehee hee.
depinde unde pleci banuiesc ca undeva cu soare
Pai ai nevoie de mai multe outfituri :d peste 10
ai nevoie de 5 pijamale :d
3 perechi de papuci
5 perechi ceva mai ''elegant''
cateva tricouri
5-6 perechi de pantaloni scurti
2-3 de pantaloni lungi
2-3sepci sau palarii sau ce porti tuhee hee
ACCESOORII:X:X:X tot ce se poarta vara astakiss.
Fuste! ori fuste pantaloni
Ochelarii de soare
MOBILUlaughingfai plinulove struck bateriei
MP3, MP4'u sa asculti in caz ca te plictisesti:d
ACUMA TOALETA DE ZI CU ZI:
-parfum
-deodorant de pref DOVEthinking
-periuta de dinti! chiar 2.
-prosoapehappy
-lenjeria intima (sutien + chiloteitongue) 11 LENJERII(una in plus:p)
-daca esti pe stop sti ce sa iti ieilaughing
-pieptan, perie
-gel de dus, sapun DOVE

pai cam atat credbig grin
love struck fundita:d?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu am fost in tabara deci te ajut. Iti trebuie pijamale, pasta si periuta de dinti, spray, prosop, sapun, gel de dus, sampon, daca ai alergii ia-ti si o lenjerie pentru pat in caz ca nu-ti prieste cea de acolo:p.Cam atat cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o asemenea lista la: http://www.tabaradetenis.ro/p129-Recomandari+privind+continutul+bagajului

| andutzza776 a răspuns:

Poti sa iei un joc ca monopoly, carti daca ai laptop poti vorbi cu familia ta pe mess, produse de cosmetica pentru par, sampon, sapun de acasa