| ellaubyta a întrebat:

Plec intr-o exursie de 2 zile si nu stiu ce sa imi iau la mine. Un mic ajutor va rog. Faceti-mi o lista cu tot ce am nevoie, orice detaliu va rog. Merg cu autocarul. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| EA_Izabela_1991 a răspuns:

-prosop
-pasta de dinti si periuta
-sapun/gel de dus
-ochelari de soare
-umbrela/geaca de fas
-tricouri/bluze
-un pulover usor
-pantaloni scurti/lungi
-sosete
-sandale/adidasi rezistenti
-treining (poate vrei sa faci jogging)
-lenjerie de corp
-perie de par
-tampoane pentru cazuri extreme
-produse cosmetice (nu poti sti niciodata cand dai de vreo discoteca)
-esarfa (poate e frig si o porti la gat)
-servetele uscate/umede
-dezinfectant lichid pentru maini (poate nu ai chef sa folosesti sapun sau poate ai cazut si e nevoie de ceva pentru a dezinfecta rana)
-lanterna (nu poti sti cand curentul electric va cadea)
-incarcator pentru telefon
-aparat foto
-deodorant/parfum
-carti de joc
-pijamale lejere
-medicamente de baza pentru cap, dureri menstruale, etc. Am cam exagerat putin cu lista.dar selectezi tu de aici ce ai nevoie big grin

1 răspuns:
| Flory200 a răspuns:

Pai ia-ti doar strictul necesar.Cateva haine, 2-3 prosoape, periuta si pasta de dinti, niste bani big grin, sii..atat tongue