| l1feincolor a întrebat:

Buna,. poimaine, luni, la scoala trebuie sa fac 3 povestiri la 3 carti pe care le-am citit. Nu am nici o idee ce sa citesc straight face
Puteti sa-mi dati cateva exemple, mentionez ca sunt in clasa a8-a
Cat mai repede.

Multumesc! love struck

Răspuns Câştigător
| SweetSecrets a răspuns:

Romanul adolescentului miop, Invitatie la vals, Morometii happy

| l1feincolor explică (pentru SweetSecrets):

Morometii l-am citit anul trecut, iar romanul adolcentului miop inca nu l-a citit, dar am citit invitatie la vals si mi-a placut foarte mult. Multumesc mult love struck

| SweetSecrets a răspuns (pentru l1feincolor):

Cu placere>:d< P.S. Romanul adolescentului miop iti va trebuii la liceu asa ca ai un motiv in plus sa-l citestiwinking xoxo

3 răspunsuri:
| kriss_1841 a răspuns:

Moara cu noroc de Slavici, sau. dl goe... sau Mara tot de Slavici... sunt in clasa a 9-a si crede-ma ca o sa fii obligata la un moment dat sa le citesti