| Miss Maddy a întrebat:

Pot sa trimit poze sau muzica de pe calculator pe telefon sau invers? Daca da, cum?happymersi:X

9 răspunsuri:
| aleeee a răspuns:

Da se poate, dar ai nevoie de cablu de date.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin bluetooth daca ai(si la calculator si la telefon) sau prin microsd card, adica bagi cardul in adaptor, il bagi in calculator, pui muzica pe el si apoi il bagi in telefon.eu asa fac. daca nu, cum ti-au spui si ceilalti, prin cablu de date

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cablu de date, adaptor card-> usb(daca ai un card), adaptor usb bluetooth -> bluetooth telefon sau adaptor usb irda (infra rosu) -> irda telefon (sunt in ordinea vitezei de conexiune, de la cea mai rapida, la cea mai lenta). Recomandabil ar fi sa transferi prin cablu de data, in cazul in care telefonul are memorie interna/card de date.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cablu de date, bluetooth, dar am incercat si eu prin cablu de date si nu merge...stie cineva cum se face? astept raspuns,, plzzzkyky_ryky_95idul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Activezi bluetooth

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caroci de pe calculator poti sa transmitsi pe telefon dar de pe telefon pe calculator nu stiutiu de pe calculator pe telefon dai cu mishca pe imgine sau melodie ect si apeshi clicul drept si aprinzi bluetoothul la telefon si apeshi clicul drept si o sa apara peredati si dai acolo si cind ai sa dai cu mishca acolo o sa apara bluetoothul desenat si mai departe ai sa te descuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar stiu ope cineva care te va ajuta id:andrei bertalan e id lui incearcakl

| mihaelaqi a răspuns:

Prin cablu de date altfel nu stiu