| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini, si cand l'am luat am primit la el incarcator si USB. Daca vreau sa folosesc USB'ul ca sa trimit poze sau muzica de pe telefon sau pe calculator [si invers] nu pot. La vechiul telefon [ca si la alte aparate], imi aparea un folder in computer [la fel ca la CD-uri]. acum nu'mi mai apare.Cum fac ca sa trimit date?
Funda

Răspuns Câştigător
| jokker_9817 a răspuns:

Nu e nici o problema la mufa USB.trebuie sa downloadezi programul Samsung kies si o sa iti mearga.il poti gasi aici http://www.softpedia.com/get/Internet/Telephony-SMS-GSM/Kies.shtml.succes!

3 răspunsuri:
| private09love a răspuns:

Buna!

Si eu mi-am cumparata acum cateva zile Samsung Galaxy Mini, pentru a transfera lucruri de pe calculator pe el sau invers ai nevoie de un program. Uite il poti downloada de aici http://www.samsungapps.com/about/onPc.as

| Tauru13 a răspuns:

Este o problema la USB la mufa.du-te la cel mai apropiat specialist de telefoane sau lucruri de genul asta si o sa ti-l repare fara probleme sau o sa iti dea altul. funda?

| sterowild a răspuns:

Trebuie sa ai card de memorie la telefon pentru asta...am avut si eu un Samsung si daca nu aveam cardul pus nu imi arata nici un folder...