| TeodoraStV a întrebat:

Prietena mea are un vodafone 332fm si vrea sa descarce pozele din el, are cablu de date de la alt telefon motorola w230 dar cand introduce in calculator nu se poate conecta ce rebuie sa faca? Vreau mai multe raspunsuri trebuie sa instaleze ceva in calculator?

3 răspunsuri:
| abubusd a răspuns:

De obicei, fiecare telefon are un software care trebuie instalat pe calculator si/sau propriul cablu, facut special pentru acel telefon (desi la telefoanele noi nu prea mai este cazul)... ai putea sa intri pe vodafone.ro si sa verifici daca este necesar sa instalezi un software. Succes big grin

| TeodoraStV explică (pentru abubusd):

DE unde as putea sa dowloandez un software?

| abubusd a răspuns:

De obicei de pe site-ul Vodafone. Dar poti cauta si pe google: software for Vodafone 332fm