| aly07_5832 a întrebat:

Prietena mea nu a mai fost niciodata cu un baiat iar acum a gasit pe cineva cu care ar vrea sa se cupleze.Problema este ca are emotii pentru primul sarut. Ea ar vrea sa renunte dar eu nu as lasao pentru ca tipu e... wow. dati-mi sfaturi ca nu stiu ce sa ii mai zic ca sa contiue! dau funda!

1 răspuns:
| AlerimxD a răspuns:

Vrea să renunțe pentru că are emoții legate de primul sărut? Pe asta chiar nu o înțeleg. Dacă este prietena ta nu o obliga să continue dacă nu-și dorește deloc asta. Eu cred că nu îți spune ceva sau ai înțeleg tu greșit, e cam aiurea motivul pe care l-ai spus tu aici.