| bogdanppsc a întrebat:

Prietena mea, participa la un concurs unde trebuei sa reprezinte o frunza. Aveti vreo idee care poate sa o ajute? Va rog mult. Orice idee poate ajuta. Va cer iar ajutorul. Si repede va rog daca se poate. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| www a răspuns:

Sa deseneze? Eu am multe ideei dar nu cred ca pot sa ti le expliclaughing, poate sa mearga intr-o gradina, sau sa se uite la niste poze pe net.

3 răspunsuri:
| crizantema a răspuns:

Sa scrie o poezie/compunere? Sa se costumeze? Bancuri? Ecologizare? Semnificati ale frunzei/simboluri. Rolul lor?

| mihaela_9665 a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa isi gaseasaca o frunza in gradina si sa reprezine acea frunza.Adica di ce copac este.

| traumatizaNtu a răspuns:

Sa ia o creanga, sa o tina deasupra capului si cand o intreaba cineva ce face sa zica: "ma vestejesc"