| snkdarian a întrebat:

Buna,prietena mea tocmai implineste 16 ani pe data de 20 martie si ma gandeam sa ii iau un cadou ,dar pur si simplu nu am idei . M-am gandit sa fac o legatura cu faptul ca ea canta la orga dar nu prea cred ca exista. Daca aveti idei in legatura cu ce m-am gandit ar fi foarte bine , dar astept si alte propuneri .

1 răspuns:
| illwsion a răspuns:

- Cred că te pot ajuta. În primul rând trebuie să îi cumperi un buchet cu 16 trandafiri ( depinde de tine ) da asta ar fi frumos, apoi îi poţi lua o bijuterie nu ceva sofisticat şi extrem de scump, o brătaţă, un colier sau o pereche de cercei.( Să nu cumperi inel, sigur nu îi ştii mărimea şi s-ar putea să-i fie prea mic sau prea mare şi o să o dai în bară happy ) Mai poţi să-i cumperi un parfum, o pernă mare şi pe ea imprimată o poză cu voi 2. Sper că te-am ajutat :*