| anonim_1705 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac prietenului meu, implineste 20 de ani. Nu prea am idei, deoarece el nu mi-ar spune niciodata ce si-ar dori, asa ca astept cit mai multe propuneri. Pentru cel mai bun sfat

8 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ideea e că tu şti până la urmă ce să-i iei şi degeaba ţi-am da noi idei pentru că îţi dai seama că e ceva ce-şi doreşte. Abordează-l direct şi dacă îţi va răspunde că nimic insistă. Întreabă-i pe cei mai buni prieteni a lui dacă a menţionat ceva ce şi-ar dori. Baftă!

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Un ceas.

| Logout a răspuns:

I-ai un film la care sa va uitati amandoi love struck sau bilete la cinemalove struck

| mikutzzza1000 a răspuns:

Ce parere ai despre a-i cumpara iubitului o stea? (cu acte, cu tot)

mi-a zis o amica ca iubitul ei a fost tare incantat de acest cadou...
ma bate gandul sa ii ofer si eu un asemenea cadou iubitului dar e cam scump si nu stiu daca va fi la fel de incantat...mai ales ca nu prea ai cum sa o gasesti pe cer (desi ei iti ofera si o harta)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic asa :
umple o cutie cu biletele pe care sa scrii citate de dragoste,
versuri etc, sau printre biletele poti strecura petale de trandafir. iar pe fund o carte mega interesanta, sau daca nu citesete un CD, cu trupa preferata, bilete la un concert, o bratara sau un medalion pe care sa scrie o farza deosebita, sau ziua in care v-ati cunoscut, se fac astfel de gravari pe la bijutieri, trebuie sa intrebi doar big grin

| catalina_8997 a răspuns:

Pai ma gandesc la o rama foto impartita in doua, ca o coperta de carte pe o parte poza ta si pe cealalta a lui.

| mateia a răspuns:

Daca nu stii ce isi doreste si nu vrei sa dai gres surprinde-l cu un cadou culinar de lux: exista un magazin cu cadouri de lux pentru gurmanzi, unde le dai un mail si le descrii persoana pe care vrei sa o surprinzi, bugetul de care dispui si ei iti propun un cadou, pe care ti-l si pregatesc doar te duci sa-l ridici (o ciocolata cu figuri din kamasutra, un vin special italienesc unic pe piata romaneasca, paste bio handmade cu ciocolata sau vin, in forma de inimoare...)
Incearca un mail pe www.saporetoscano.ro

| Dadaaa a răspuns:

Buna! Cel mai tare cadou ar fi: sa ii pregatesti o seara romantica happy o cina gatitata de tine(daca vrei) daca e o fire romantica. Ceea ce am reusit eu sa fac si am primit maxima recunostiinta pentru asta a fost o baita fierbinte, cu multa spuma, lumanari si bineinteles o sticla de sampanie. Deci, daca e cat de cat romantic iti garantez ca o sa aprecieze happy