| VampireDeea144 a întrebat:

Buna prieteni, am 14 ani si nu sunt nu stiu cat de dezvoltata in zona pieptului, in cateva zile ma duc la mare si nu prea stiu ce costum de baie ar trebui sa imi cumpar.Imi puteti da cateva sfaturi, va rog fumos?

Răspuns Câştigător
| 1DPinkpOint a răspuns:

Pai daca vrei sa ai un mic avantaj ai putea sa iti iei unul cu sutien cu buretel, mai mareste putin si e mai comod, insa nu vad care e problema, nu toti ne dezvoltam la fel de repede/mult si nu ar trebui sa iti faci griji in aceasta privinta.kiss distractie placuta la mare! happy

| VampireDeea144 explică (pentru 1DPinkpOint):

Multumesc pentru raspuns, ma simt putin jenata ca nu prea am ce pune in costumu de baiebig grin si am si un picut de burtica.

| 1DPinkpOint a răspuns (pentru VampireDeea144):

Nu ai pentru ce, si nu iti face probleme, fac pariu ca pana la anul costumul pe care ti`l cumperi acum iti va fi mic. happy si burtica se duce cu abdomene :*