| anonim_4396 a întrebat:

Bună prieteni,am nevoie urgent de un sfat,de o alinare.Mă simt foarte singură. Prietenii mei m-au lăsat pentru "fosta mea prietenă"(ea este destul de mare,o nouă aventură pentru ei).Iar ceilalți,pur și simplu cred că s-au săturat de mine, deoarece am vrut tuturor să le fac bine și mereu le-am acordat cea mai mare atenție.Nu mai am cu cine să vorbesc,la cine să mă adresez. Poate,că sunt încă mică și nu înțeleg unele lucruri, dar..Nu mai știu.
Poate aceasta e doar o perioadă.
Vă rog din toată inima AJUTAȚI-MĂ.
Dați-mi idei pentru o schimbare sau alte idei care mă pot ajuta.

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

Incepe-o de la zero,si cu tine, dar si cu ceilalti.
Fa-ti prieteni noi, socializeaza, distreaza-te si fa ce-ti place.
Esti tanara, traieste clipa!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dai seama ce prieteni buni ati fost de s-a racit totul atat de brusc?