| anonim_4396 a întrebat:

prietenul meu este plecat in alta tara vreau sa ii trimit o poza cu mine / noi. imi puteti da o idee ce sa ii scriu pe spate la poza?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Data si dedesubt:
"clipe fericite, mai stii?"
"amintiri de pastrat"
"noi, cum as vrea sa fim intotdeauna"
"Impreuna, pentru totdeauna"
etc.

| neutrino a răspuns:

Numele tau intreg si data fotografierii. Nimic mai mult.

| andrei1237 a răspuns:

Ii scrii "Cu mult drag, iubita ta...".

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Cuvintele de pe spatele pozei trebuie sa vina din sufletul tau. Poti sa-i scrii ca iti este foarte dor de el, ca il iubesti, sau daca vrei ceva mai special, scrie niste versuri romantice, de dragoste.

| Freddie23 a răspuns:

"zzz gatu matii!
M-ai lasat gravida si`ai fugit!"
Oricum e luna pacalelilor! Vezi si tu ce ar face intr-o situatie de asta!