| anonim_4396 a întrebat:

Buna,prietenul meu s-a despartit de mine, a fost plecat ceva timp din tara, totul mergea bine pana intr-o zii cand mi-a spus printr-un mesaj(numai asa puteam comunica) ca 1 an e prea mult si ca e prea mult stres intre noi si ca are nevoie de o perioada singur si sa ramanem prieteni, eu am refuzat sa ramanem prieteni, pentru ca imi era prea greu.Acum s-a intors, dar nu a dat niciun semn, a trecut o saptamana jumate.Mi-e foarte foarte greu..pt ca era cel mai bun prieten printre toate astea..si a fost un soc, pentru ca totul mergea bine..As vrea sa se intoarca la mine, dar m-as umili prea tare sa fac eu primul pas.Ce credeti? Am nevoie de o parere, pentru ca acum eu gandesc cu inima si nu e prea bine.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Adryana1998 a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie ca tine si trebuie sa recunosc ca imi e greu ..foarte greu.dar cel mai bine este sa fii indiferenta si mergi pe principiul ca mai sunt baieti in lumewinkingsper ca te-am ajutat

| Foozi a răspuns:

Tu mergi si spune-i ce simti. daca e cu pritenii...ia-l deoparte ca sa nu se simta intimidat...

| apes21 a răspuns (pentru Foozi):

Asta ar insemna sa-mi fac rau, pentru ca el s-a despartit de mine, el a zis o gramada de lucruri care m-au ranit, iar eu sa ma intorc la el..imi va face asta incontinuare, pentru ca va vedea ca i merge, iar eu il iubesc orice mi-ar face..asta e partea proasta.