| Laviniaaaaa a întrebat:

dar nu cred ca imi puteti da un raspuns clar. poate doar un sfat. Acum o saptamana, m-am impacat cu fostul meu prieten cu care am stat un an si jumatate, dar in "reprize"adica ne-am pus de vreo 20 de ori in tot timpul asta laughing. si el niciodata nu s-a despartit de mine, numai eu de el.si acum o sapt. si ceva se dadea la mine si vroia sa fim din nou impreuna! M-am pus cu el cu greu. dar apoi peste 2 zile s-a despartit de mine ca a zis ca nu vrea sa-mi mai bat joc de el si sa sufere. si ca ramanem prieteni. Eu i-am zis ca asa ceva nu se face. ca eu niciodata nu m-am desp de el cu intentie..si ca pentru mine nu mai exista! Seara urmatoare m-a sunat, dar i-am inchis. Si de o saptamana nu mai vorbim. Niciun semn. absolut nimic! Credeti ca mai tine la mine? Mereu mi-a spus ca ma iubeste si ca o sa raman in inima lui orice ar fi..Si stiu ca m-a iubit.S-a intors la mine de fiecare data cand m-am despartit eu de el..desi nu avea nicio vina straight face El e clasa a 9a. eu a 8a. nu ne vedem..deloc sad! Eu mai tin la el. dar nu cred ca-l mai iubesc.adica ma intereseaza de el, dar nu ca la inceput si. poimaine e ziua mea..credeti ca o sa-mi dea macar un mesaj cu lma? nu stiu. tine la mine? sigh funda si fara raspunsuri la misto!

Răspuns Câştigător
| pisicutzamik a răspuns:

Buna asa se intampla,eu cred ca nu a vrut sa mai stea cu tine doar sa-ti arate cum s-a simtit el de fiecare data cand tu i-ai dat papuciilaughing, cred ca tine un pic la tine sau poate un pic mai mult, nu stiu ce este de facut in situatia asta dar daca o sa-l cauti tu o sa inceapa sa te ia drept fraiera, asa ca daca vrei sa mai stai cu el asteapta un semn de la el, daca te iubeste te va cauta daca nu gaseste-ti altul!kiss

6 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Pai chiar iti bateai joc de el si bine ti-a facut ca te-a lasat.Si mesaj cu lma o sa-ti dea dar nu-ti face asa multe sperante.Are bun simt.

| mona a răspuns:

Cred ca se joaca cu sentimentele tale si indiferent ce vrea el daca are cei 7 ani de acasa, sigur iti va trimite un mesaj de la multi ani

| Liliana1981 a răspuns:

Ai cam primit ce ai meritat.

| Zenithf a răspuns (pentru Liliana1981):

Ai scris ce-am gandit. happy

| Liliana1981 a răspuns (pentru Zenithf):

Am fost mai rapida. happy

| AtAkUs a răspuns:

Pai cred ca s-a saturat sa va tot certati si sa va impacati, dar cred ca de ziua ta vei primi verdictul, adica o sa iti trimita ceva si o sa zica daca isi cere scuze si ca ar mai vrea cu tine sau ca s-a saturat pana in gat de tine... funda?