| maria300040005000 a întrebat:

Buna prietenul prietenei mele se da la mine si nu stiu ce sa fac ea e cea mai buna prietena a mea si nu pot sa stau cu acel baiat cu toate ca e super dragut dar nu pot ce sa fac? Fara raspunsuri la misto!

Răspuns Câştigător
| cristella a răspuns:

Eu te sfatui sa nu-i spui nimic despre asta prietenii tale, deoarece eu am fost intro situatie ca si tine(si am ramas vinovata-ea dindui crezare lui, nu mie)
iar cu el vorbeste deschis si explica-i ca nu vrei sa-ti pierzi prietena din cauza lui.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pogo_Ana_1992 a răspuns:

Ai putea sa ii spui ca este un tip super, dar nu o poti rani pe cea mai buna a ta