| savingyou a întrebat:

probabil fiecare a copiat vreodata la scoala! ce metode ati folosit? vau ajutat ele cu ceva?

Răspuns Câştigător
| ConstiintaTa a răspuns:

Pai gaseam la un magazin din apropiere un pix mai ciudat care scrie invizibil si scriam pe asa numita,, ciorna"apoi dadeam cu creta peste si se vedea klumea sau cu pudra de cacao sau mai multe...

13 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Folosesc tradiţionalul "cu caietul în bancă". Sau pe masă, ce mai contează. mportant e să pot copia. Dar înainte îmi faceam nişte fiţuici mici(am scrisul foarte mărunt), plus ca port tot timpul eşarfă la gât şi imi ascundeam acolo fiţuica laughing. Sau mai poţi scrie pe cealaltă paret a foii de lucrare. Dar să nu uiţi să ştergi la sfârşit laughing

| Veve :X a răspuns:

Normal ca ma copiat whistling altfel nu se putea big grin

pai caietul in banca, pe banca sau pe picioare; fituici in penar si ma prefaceam ca imi trebuie cava din penar si am uitam la fituici; scriam pe verso` foi unde urma sa dau lucrarea; mi-am tras hartile din cartea de geografie la xerox si le-am pus in banca si m`am inspirat din ele whistling; am scris formulele la chimie pe marginea bancii alaturate; am scris pe telefon lectiile la istorie; fituici sub foaie de test; scrisul in palma, pe scaun sau pe banca dar cel mia important mod de a copia este trasul cu ochiu` la colega de banca tocilara whistling laughing

| nobody_9468 a răspuns:

Chiar joi am dat teza la mate, stiam exercitile, dar a trecut prietenul meu prin fata geamului si mi-a facut cu ochiul, zi si tu cine se mai putea concentralaughing. Astia din clasa radeau toti"ana, cine mai rezolva x'urile?". Noroc ca mi-am scris ce era mai important pe parte dreapta a abdomenului si uite asa copiam eu fara probeleme.Am parul lung, era desfacut, am ridicat putin bluza, putin mai mult de faptlaughing si gata tezawinking.

Bafta.

| YOLO3e333 a răspuns:

Caiet sub Scaun - sub bucata aia de lemn sunt 2 bari, pun caietul acolo.
Copiuta - O pun pe scaun si o acopar cu picioarele.
Telefon - Scriu in el tot ce imi trebuie.
Carte - Ghiozdan in banca si sub pun cartea.
Suc - Ethiceta de la suc e modificata.
De la Colegu' - Trage cu ochiul.
Scris pe obiect - Scrisul in palma sau pe diverse obiecte.
Copiuta sub foaia de test - Faci o copiuta si o pui sub foaie, cand nu se uita profu' te uiti repede pe ea.
Nu am timp sa stau sa le enumar pe toate.

| Maiabsolutcavodka a răspuns:

Invata femeiee.Lasa copiatul 8-). sincer n`am copiat niciodata.

| Simple Girl:X a răspuns:

Cu caietul pe banca, in banca.depinde de profesoaralaughingsi mai imi bagam si in ghiozdan si cand trecea in spate eu ma uitamlaughing

| 2696 a răspuns:

Cred ca cea mai buna metoda e sa scrii pe scaun cu stiloulwinking daca iti indepartezi putin picioarele vezi totul si doar cu un strop de apa se ia tot scrisulbig grin incearca!

| savingyou explică:

Am si eu citeva metode! pur si simplu imi este interesant ce faceau altii!=DDD

| ѕΣЯJ χd a răspuns:

Normal...
Eu am copiat cel mai mult cu caietul pe bancalaughing
Dar mai am si alte metode:
1.Telefon
2. O cpiuta cu un scris pe care abia il vad.
3.Colega din fata :X

| Blaiiir a răspuns:

Cu caietul in banca daca se poatehee hee. Daca nu cu fituici pe care le pun ori in buzunar, penar, sau la intrarea in ghiozdan(fiind deschis)

| Alin_3417 a răspuns:

Vaaai laughing), folositi caietul? E grav tare, faceti-va copiute elevilor! Nici sa copiati nu stiti. Aveti la microsoft word o bara, sunt niste cifre acolo, dati bara mai spre stanga pentru a nu fie lata foaia si scrieti cu 5.Asta functioneaza mai mereuwinking. Sau alte metode:scrieti pe telefon si salvati ce scrieti.Sau pur si simplu, copie de la colegul(colega) de banca.La o teza la istorie, copiatul mi-a fost cel mai bun prieten(si un prieten care mi-a dat sa copii).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am facut asta am pozat cu tel lectiile de pe caiet si cand am dat test m-am uitat pe tel si am luat 10 big grin.

| Mara_4803 a răspuns:

Eu nu am copiat nici odata nimic! ma rog... odata...