| PumpkinDoll a întrebat:

Ati copiat vreodata la scoala/liceu?

10 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Oh, da. Cred ca totusi in liceu/scoala cel mai mult si mai cu nesimtire am copiat la BAC. La mate si istorie, mai exact. La istorie stiam de cam 2, am luat 9.15. tongue

| SilentRain a răspuns:

Dap, nu sunt om cinstit câte o data laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Am încercat să evit asta, pentru că luam note mai mici când copiam decât atunci când mă duceam plantă la test și aberam laughing))).

| Plato a răspuns:

In generala da, in liceu nu. In liceu nu mi-a mai pasat de note, asa ca oricat ar fi fost, nu ma complicam sa copiez.
Ce-i drept, nu prea am avut nici nevoie, am fost la filologie, la materiile specifice profilului ma descurcam bine, iar la mate/bio/chimie/fizica ne sopteau profesorii destul. happy

| PersonajFictiv a răspuns:

Aproape mereu la teste.
Ori de la colegul de banca ori vorbeam cu aia din fata să de-a hârtiuțe la mate cu exerciții rezolvate.
M-am potolit când aveam toți aceeași greșeală la același exercițiu thinking

| CleanHeart a răspuns:

In generala nu, era ca o crima pentru mine laughing
In liceu fără număr
La facultate o sa revin fata din generala, medicina merită multă implicare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici în liceu, nici în generală și nici la facultate.
Pot spune că n-am avut nevoie. happy

| CdeMetal a răspuns:

Da, de cateva ori.

| DorelExpertu a răspuns:

Da.
Si atunci gresit.
Ce am invatat din asta?
Tre sa te duca capu si sa trisezi.

| Anonim9114562123 a răspuns:

Da. Cred că oricine a copiat măcar o dată în toți anii laughing)