| dafy a întrebat:

Buna
problema mea este ca nu imi suport parul...adica dupa ce ma spal pe cap imi sta in toate directiile,oribil! motiv pentru care folosesc foarte des placa.
imi puteti spune si mie va rog din tot sufletul, niste produse care sa-mi protejeze cat de cat parul?
ceva ce stiti ca este eficient, ce ati incercat..si va rog de asemenea sa nu.mi spuneti chestii de genul"nu mai folosi placa" pentru ca sunt constienta de asta, dar e pur si simplu ca fumatul pentru altii.

multumesc anticipat si promit ca dau Funda si vot tuturor celorlalte rasp.ms
pupici

3 răspunsuri:
| cosima11 a răspuns:

Asa imi sta si mie, si nu prea am ce sa-i fac. mai ales ca m-am si vopsit de vreo cateva ori. de ceva timp incoace folosesc balsam si masca de la Kallos, mi-l face matasos si nu-mi mai sta asa umflat si in toate partile. si incerc sa mi-l usc asa pe suvite mai late. cu piaptanul si uscatorul de par. tin suvita intinsa si pieptanata bine si mi se usuca la fel ca si cum m-as fi facut cu placa. nu intotdeauna fac asta. uneori il fac si cu spuma sau pur si simplu il las sa se usuce singur cum vrea si uneori sta chiar draguthee hee

alte produse de ingrijire nu folosesc, mi se par oarecum inutile.

| Thoamnee a răspuns:

Mmm. eu foloseaam un produs de la pantene cu care ma dadeam inaintee sa folosesc placa happy
Cel mai bine e sa te duci o data la 2 luni sa iti tunzi parul, sa incerci sa folosesti mai putin placa (stiu ca`i greeu, mai ales ca o faci deja din obisnuinta).dar dupa ce faci dus poti sati indrepti parul si cu feonu`winking oriqum. daca nu folosesti productu`l acela inaintea placii, nu folosesti balsam, si nu te tunzi mai deees. peste cativa ani ramai faara par oh go on
Multtt norok..muaakk:*

| alecsalecs a răspuns:

Iti recomand sa te tunzi!