| BoboooBubuuu a întrebat:

Profa de romana e suparata pe noi in ultimul timp si se cam rasbuna sa spun asa pentru ca ne da note mici. Ce ar trebui sa facem ca sa o mai linistim sau macar sa aflam ce are ca sa putem sa o linistim cumva? Vineri a dat o singura nota de 10 si de 9 iar restul sub 9. La cea mai buna eleva care a mers si la olimpiada de romana i'a dat 6 sau 7 nu mai tin chiar asa bine minte. PLS ca ma doare in primul rand ca ea e suparata nu doar ca se ia note mici.

1 răspuns:
| ImHereForYou a răspuns:

Poi in primul rand ar trebui sa va cereti SCZ ca ati suparat-o ir in al doilea rand sa-i luati un cadou(o mica atentie)iar in al treilea rand sa invatati mai bine
sper ca te-am ajutat
PwP