| cristinna23 a întrebat:

Azi a fost olimpiada la istorie si am fost, profa a uitat sa ne spuna, lectiile pe care le-a dat nu le-am prea invatat si nu stiu cat de buna o sa fie nota, parintii mei nu o sa se supere daca iau nota mai mica, dar profa spunea sa nu-i venim cu note mici si nu stiu ce sa fac acum ca nu as vrea sa-si schimbe parerea despre mine

Răspuns Câştigător
| Mihaela1996 a răspuns:

Nu are rost sa te stezezi e vina ei.winking

2 răspunsuri:
| florin08 a răspuns:

Daca vi cu astfel de intrebari pe TPU sigur o sa se supere.Mai ales ca nu stii sa scrii.

| Ando1dul a răspuns:

Hhhm am fost si eu pus in aceasta situatie si in ciuda notei mele relativ mici nu s-a suparat profa(am continuat sa progresez la ore)...si nici parintii