| baronni71 a întrebat:

profa de sport ne-a zis sa ne luam toti echipament de sport colantii, e ceva normal ce zice profa sa ne luam toti elevi?

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Ce prostie. Si daca o persoana e saraca si nu isi permite sa cumpere lucruri? Dar cum adica toti elevii? adica si baietii?straight face

| baronni71 explică (pentru Aasdfghj):

Da!

| Aasdfghj a răspuns (pentru baronni71):

Eu una n-as mai intra la ora de sport decat sa-i vad pe baieti in colanti. Mi se pare super aiureastraight face De ce nu vorbiti cu diriginta voastra?

| Solitude15 a răspuns:

Eu una nu cred ca e ceva normal mi se pare ciudat hai sa fi fost prof da puteai spune ca se uita la fundul si picioarele voastre dar profa e ciudat neobisnuit